Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze motto

Sklep maszynowy24 zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych, naszą bazą jest serwis ponieważ od tego właśnie wszystko się zaczęło...

CZYM SIĘ KIEROWAĆ PRZY ZAKUPIE? W większości agregaty szpachlarskie dają nam możliwość pracy na materiałach gotowych i suchych z worka. Daje nam to oszczędność czasową lub cenową. Gotowe mieszanki są często droższe od suchych z worka, natomiast przy gotowych masach omijamy proces mieszania i zyskujemy czas. Agregaty szpachlarskie niskociśnieniowe jak T-MAX (graco) czy EUROPRO Project 14-40 itp. dają nam możliwość pompowania innych substancji z małym uziarnieniem np: klej do siatki na elewacjach, czy systemy garażowe, oczywiście przy odpowiedniej konfiguracji.

Agregaty szpachlarskie; różnią się od siebie sposobem pompowania substancji, pompy ślimakowe, pompy tłokowe, pompy przeponowe, a sam natrysk może być tez wspomagany powietrzem, istotne rozwiązanie przy systemach garażowych i klejach do siatki. Generalnie końcowy efekt jest taki sam różnica jest w cenie i obsłudze samego urządzenia. Do szpachlowania możemy również użyć agregatów malarsko-szpachlarskich dostępnych w naszym sklepie ale to przy gotowych masach.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Cenniki do pobrania

Wersje językowe

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl